Mystery_M

Proč nepít alkohol, i když jen v malém množství, v mladistvém věku?

Jaké jsou důvody proč nepít tvrdý alkohol, sice v malém množství, když jste dítě.
Nějaký důvod který by dítě odradil alkohol neupíjet

Nejlepší odpověď
Alesh

Zabíjí mozkové buňky, poškozuje játra. Větší riziko vzniku závislosti než u dospělého.

Další odpovědi
mosoj

Alkohol ničí mozkové buňky ať jsi dítě nebo stařík!! Dopad to má stejný.
Dítě to těžko docení. Takže jedině přes ruce!!

Kelt

A já si nechal ve skříni otevřenou Tullamore Dew, že si každý den dám trochu. Už nevím, kdy jsem měl naposledy. A nechybí mi to.

nyjono

Krom již zde uvedeného, jaké množství myslíš tím malým?
A taky, s jídlem roste chuť. Začne to malým množstvím a končí závislostí. A s tím souvisí další a další potíže.

ElonMusk

Pití alkoholu není zdravé nikdy. Tělo se snaží jedu zbavit, takže budete zvracet ať je Vám 10 nebo 100.

anonym

Jsem plnoletý, alkohol nepiju. Jsem spokojen i bez něj. To je taky dobrý důvod, ne? Maximálně červené víno (1 sklenka za nějakou dobu).

Emefej

Co se v mládí naučíš…