Lgee

Proč je někdo označován za trola, i když jim vůbec není?

Nejlepší odpověď
da ny

Prostě jen proto, že na někoho tak může působit.
Domnívá se, že se chová podivně, dělá nemístné žerty, neumí se vyjádřit – položí nevhodně otázku (zde), „blbne do foroty“ ..... Čistě subjektivní pocit.

Další odpovědi
elkon

Ten, kdo má jak se říká „všech pět pohromadě“, Trola rozpozná.

Sjømann

Je to snažší než být schopen argumentovat. Označit někoho za trolla má za cíl uzemnit diskuzi, na kterou ten, který tak někoho označí, v drtivé většině případů nemá.

zjentek

Problém je že banda tupců tímto termínem označí KAŽDÉ (!!!) individuum nehodící se do „jejich konkrétní škatulky“ (na to přijdeš až pochopíš že realita je zcela jiná než ta všudypřítomná krásná a podmanivá podstrkávaná).

elkon

Sjomann zjevně nepochopil, kdo je označen jako Troll. S Trollem nemá smysl diskutovat, protože o hloupých, nesmyslných až provokativních žvástech není často ani možno diskutovat. A je to ztráta času, ani by to nikam nevedlo.

zjentek

A já jen skromně doplním uživatele Elkoně a to o informaci, že na př. pro mě je (dle jeho vlastní teorie) tady největším trollem právě on sám, protože vůči postavě zjentka zde má nejvíce provokativní žvásty a zároveň nejvíce provokativních žvástů. Pán zapomněl dodat hloupé nesmyslné až provokativní žvásty jsou vlastně všechny které se panáčkovi nehodí do krámu. 🤷‍♂️

Když to shrnu všichni jsme nějaký a to ne jen hrdý Čech ale třeba i ten méně hrdý a taky třeba UAák anebo Rus a jen idiot (debil) to bude řešit k obrazu svému či obrazu „práva“. Děkuju.

elkon

A zjentek dlouhodobě též nechápe kdo je Troll, protože se tak často chová, někdy až primitivně, ale není sám, takových je zde více (mohli by se sdružit do Trollí družiny). Je možné si povšimnout, že tito jedinci neřeší problémy, ale plácají často bezduché nesmysly, jen aby něco napsali (často se i vzájemně bodují). Jeden je takový je třeba ze Znojma. A s Trolem nelze proto rozumně komunikovat a je to zbytečné.