zjentek

Proč Asiati nemohou ty jejich luxusní káry řídit jako normální lidé? Co jim v tom brání?

Otázka pouze pro ty, kteří už někdy na vlastní oči pozorovali na českých silnicích při řízení auťáku Vietnamce, nebo Asiatka všeobecně.

Odpovědi
Aristotelés

Argumentační klam. Špatná generalizace. Jsem přesvědčen, že i pokud všichni Vietnamci plní to, co píšeš, tak tak nečiní všichni Kazaši, Indové, Gruzínci, Saúdové či Izraelci. Už jen kvůli tomu, že bys Saúda nerozeznal od Egypťana. Pokud ovšem uznáváš pravicový pohled na národnosti, tak stejně tak jsem přesvědčen, že nerozeznáš Turka od Řeka. Nemluvě o tom, že bychom museli vést diskurz nad významem „normálního člověka“.

OSHO

Kvalitní řidič má na řízení talent a není důležité z jaké kultury pochází

aliendrone

Eh, v celé jihovýchodní Asii jezdí „na palici“, Vietnam není vyjímka. spíš typická ukázka. Jezdí se „jak se chce“, nějaké značky nebo dokonce přednost – PCHE! Jsi tam o kousek blíž A máš větší káru NEBO dražší (logické spojky užívám přesně ve smyslu Booleovy algebry) > MÁŠ PŘEDNOST V JÍZDĚ! Potíž je to „vybalancovat“, tedy vychytat detaily. Těm jsem neporozuměl. 😕 Naštěstí tam obecně jezdí pomaličku, ono se to v té tlačenici ani jinak nedá.

Každopádně řídit tam je DĚS (ve městech). Thajsko jakbysmet. Začni trénovat v Indii, je to v zásadě stejný, ale je to blíž. A mnohé Indky mají úžasně kypré boky (což je FAJN). 😉

Nicméně nevztahoval bych to obecně na Asiaty. Třeba Japíci jezdí podle mne až extrémně předpisově a taková značka „omezení rychlosti“ je div ne posvátná. Kdyby nejezdili po „blbý straně“ silnice, mohli by se tam „páchat autoškoly“. 🙂

Taxe nediv, že co se tam naučili, zkušejí uplatňovat i zde. Když se nad tím zamyslím, tak dobře přes třetinu mých bouraček bylo s rejžema. A to s ohledem na jejich počet u nás o lecčems vypovídá. 😁

elkon

Říká někdo, kdo nikdy neviděl řidičák.

zjentek

Aristotelés… Ježiši…o kurwa…