Marty Koller

Připadá vám to jako fašismus, že neočkovaný nesmí nikam?

Připomíná vám to druhou světovou válku, že židi měli zákazy a ostatní mohli všechno? Já jsem covid prodělal a mám protilátky, doktorka mi sdělila, že bych se neměl očkovat, všichni normální lidé v mé rodině, všichni mí přátelé se nechtějí očkovat. Nemusím se nechat očkovat, to není povinné, když je to stejně nefunkční. Nemůže mě nikdo nutit píchnout injekci? Moje příbuzná prodělala covid a poté se nechala očkovat, bylo jí tak špatně, že malém omdlela, můj známý se nechal očkovat, a ochrnul. Tohle není hoax, já jen šířím skutečnost, pravda přeci neexistuje ne musí existovat jen lež a nikdo nemůže mít svůj názor.

Nejlepší odpověď
JežíšKristus

Zajímavé, že zde ROKY máme POVINNÉ OČKOVÁNÍ, doslova očkujeme MALÉ DĚTI, a nikdo to roky s fašismem neporovnával.
Nyní se k řadě povinných očkování přidá JEDNO další, a NAJEDNOU je to problém?

Řekněte nám, KDO vás platí, uživateli Marty Koller??!!

Další odpovědi
Ametyst

Ano, je. Vláda za naše peníze dělá překupníka vakcín, a za naše peníze nás buzeruje. Rozdeluje na dva druhy,nadlidi a podlidi. Razí jedno protiprávní a protiústavní nařízení za druhým. Nejvyšší správní soud ta nařízení zruší, ale v protiprávnosti se jede dál. O žádnou medicínu nejde, jinak by se přece léčilo, a ne politicky prosazovalo očkování podmíněně schválenou vakcínou. Ani očkovaným mnohdy nejde o zdraví, ale o ta ústavou zaručená práva na volný pohyb osob. Pokud je informace ze zdravotní karty věc veřejná, a kdejaký vyhazovač z baru má moc tuto informaci chtít, mohl by se žen třeba ptát, jestli byly na potratu. To je informace úplně stejné kategorie.

mosoj

Nazval bych tě jménem, za které se zde příspěvky mažou. Nic sprostého!! Co ty víš co byl fašismus ve své reálné podobě!!

Hlada

Ne. Je to logický postup v situaci, kterou tu máme už téměř dva roky. Kompromis mezi kolapsem zdravotnictví a kolapsem hospodářství. Izolaci všech a opětovné zastavení podnikání si už nemůžeme dovolit. Dluh, inlaci a zvyšování cen vidí každý. Izolací neimunních neočkovaných se odlehčí zdravotnictví a hospodářství se nemusí zastavovat.

quentos

Bláboly jako obvykle, ta poslední věta nedává smysl vůbec. „… pravda přeci neexistuje ne musí existovat jen lež a nikdo nemůže mít svůj názor.“ – to je čínsky? Vždyť to nemá hlavu ani patu, jako obvykle nevíš, kde končí jedna věta a kde začíná druhá.

plebs

Vydržet do 26.11 poté má to převzít nejlepší vláda za 31 let a vše bude vyřešeno.

Pepa25

Není to fašismus, ani druhá světová, ale je to nepravedlivé. Dlouhodobě je to neudržitelné, ale chápu, že ve volbě lockdown pro všechny nebo jen pro očkované + modlení, že tvrdý lockdown snad nebude potřeba si vláda vybrala to první …
Jinak to o tom ochrnulém známém po očkování JE hoax. Rozdíl mezi pravdou a názorem by měl každý nad 15 let pochopit – pokud máš méně, tak řekni rodičům, ať ti to vysvětlí.

Marty Koller

Všichni moji přátelé a rodina vědí že je to fašismus, a není to hoax ale skutečnost vy co jste se nechali očkovat stejně umřete, očkování ničí imunitu

Dochy

Ti co se nenechali očkovat také umřou.

Marty Koller

Ametyst to nejlépe popsala hlavně že má na komentáři málo liků

Marty Koller

Ježíš Kristus ale očkování proti ostatním nemocem funguje ty blbče proti Covidu ne

Marty Koller

Ježíš Kristus: Já nemůžu mít svůj názor ? hlavně že ty plácáš hovadiny

Ametyst

Kam se Hrabal bolševik s nátlakem: Když nevstoupíš do strany, tvoje dítě nebude studovat. Dnes na to stačí být zdravý a neočkovaný, aby bylo děcku upřeno právo na povinnou školní docházku. Nezneužívají někteří ředitelé a pedagogové tu opojnou moc kecat druhým do života?

plebs

Ametyst podle mého odhadu je to žhavost velká části národa a tím vypnutí velké části mozku, v roce 1948 ať žije soudruh Gottwald a SSSR, v padesátých letech podpisy na odsouzení odmítačů budování socialismu který byl vybudován jako druhý na světě v roce 1959, v roce 1968 bláznění a blouznění o iluzích soudruha Dubčeka a jeho kompánie o jiném Ismu, poté velká část národa začala se soudruhem Husákem normalizovat a ještě větší část mlčela no a nyní je to v rámci dodržování lidských práv.

mosoj

Hm. Otec (učitel) ze strany vystoupil po roce 1968. Kam jsem se přihlásil tam jsem se přes přijímačky dostal. Takže zakopaný pes bude někde jinde.