dust8

Příjde vám normální být presidentem v 78 letech jako Bidem v USA?

Nejlepší odpověď
jirka F

Ano, protože...

Vypadá jako normální postarší člověk usměvavý příjemný na pohled vůbec není divný podle mně je to muž na svém místě a Trump ať se vzteká stejně mu to není nic platné.

Další odpovědi
Jenseptam

Ano, protože...

…už má v tomto věku potřebné zkušenosti a vypadá, že je celkem i ve formě.

Kepler

Ano, protože...

Od nepaměti vládla kmenům rada starších, proč asi? Měli největší životní zkušenosti a moudrost. Biden mi přijde v pohodě, na svůj věk je velice bystrý.

Gonfaloniér

Ano, protože...

Věk by divný nebyl, ale *Biden je. :D
Tak, ještě není prezidentem a to i když vyhraje… kdo ví co ten Trump zase nevymyslí. Trochu diktátorské sklony už má. Navíc může napdanout průběh voleb, což podle mě udělá. :DD

iceT

Další odpověď

Náš prezident má jen od dva roky méně…

Mr. Marek

Ano, protože...

Ještě jím není, ale každopádně věk nemusí být určující pro schopnost politika.

Trej2dal

Ne, protože

elkon

Další odpověď

Normální to není, ale Tramp (70), nebo Biden (78), to je úplně jedno. V jejich věku by měli sedět na zadku a užívat klid někde na farmě a dívat se jak pracují mladí.

paul1

Ano, protože...

Má dost zkušeností v politice i v životě na to, aby mohl takovou funkci zastávat. Také se mí zdá omnoho serioznější jako současný president.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Joe_Biden

Michaela66

Ne, protože

Očividně už je mimo, když přijde na prezidentskou kampaň a oznámí, že kandiduje do senátu. Nebo když říká, že je v určitém městě, ale reálně je v jiném městě. Na YouTube můžete zhlédnout řadu kompilací, kde je vidět jak je Biden zmatený. Minimálně si mohli zvolit někoho, kdo nepodporoval protičernošské zákony.

metro

Ano, protože...

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.