Dr.Ben

Přestup na jinou školu

Dobrý den, jsem zahraniční student a jsem v 1. ročníku na odborné škole. Příští rok chci přestoupit na 4letou střední školu (do prvního ročníku). Ale nevím, jestli se musím vrátit na základní školu, abych dostal přihlášku? (podpis školy a razítko) nebo jinak, prosím? Moc Vám děkuji!

Odpovědi
Rokio

Podle mě ne. Základku už máš. Prostě si podáš přihlášku na jinou střední školu. Jsi teprve v prvním ročníku, takže mnoho neztratíš.

cappuccino

Vzdycky je nejlepsi, se zeptat v te skole, na kterou chces prestoupit. Pokud uz na stredni jsi, mozna by ti odpadly prijimacky. Ale to vi nejlepe primo na te skole. Zavolej si tam nebo jim napis.

Dr.Ben

Ahoj, Problém je v tom, že nevím, jak ta přihláska vypadá? Co je v něm zahrnuto, je to klasická přihláska nebo něco jiného…:-)

cappuccino

Myslim, ze i to by ti zodpovedeli na skole, o kterou mas zajem.