Marty Koller

Přejete také smrt lovcům zvířat?

Souhlasíte s tím že by měli skončit stejně jako ty nevinná zvířata co oni zabili?!! Myslím profesionální lov kdy lidé v Africe střílí slony, zebry a žirafy zdá se vám to od černochů hnusné?

Nejlepší odpověď
Emefej

Letos jsem odlovil 19 kusů černé zvěře, přírodě jsem tím trochu prospěl. Smrt si za to nezasloužím.

Další odpovědi
Drap

Ne, nepřeji. Je to nesmysl

zjentek

Jsou to zbabělci, ale… Kdo dokáže zabít zvíře, dokáže zabít také člověka!

JežíšKristus

Ano, a také lidem, kteří taková zvířata jedí, či z nich mají užitek. Tj. 99 % Čechů.

Lgee

Ano.

Marty Koller

Drape ty tvoje nápady co se ti zase nelíbí, to se ti snad líbí???!

Marty Koller

Emefej zasloužíš!