Petr44

Poznáte typ tohoto kabelového konektoru?

Dobrý den, opět se obracím s technickou otázkou. Jde myslím o běžný konektor, ale upřímně se v nich moc nevyznám. Snad ho z fotky někdo poznáte, zajišťuje napájení solenoidu.

Nejlepší odpověď
Dochy

Zkus změřit rozměr (resp. rozměr pinu na ventilu). Myslím, že je to nějaký klon menšího fastonu (2,8mm?) – resp. jeho vícepinová obdoba – zkus se od toho odpíchnout…

Další odpovědi
Postmaster

Hledej pejsku

Zdroj: https://www.vpcen­trum.eu/konek­tory-a-redukce

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Vážený pane, potřebujete půjčku ke konsolidaci svého dluhu? Potřebujete půjčku na financování svého podnikání? Fyzickým osobám a společnostem nabízíme zajištěné půjčky nebo prostředky za nižší úrokovou sazbu 2%. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím; e -mail (Theodorejamesonfinance@gmail.com). Čeká na vaši odpověď co nejdříve. Pane Jamesone

Petr44

Tam jsem začal, jenže bez ohledu na to, jaké parametry zadám, se mi ho prostě nedaří najít. Přitom jsem ho už mockrát viděl, tak si myslim, že k dostání musí být běžně.