zjentek

Poroste teď zeleň jako praštěná?

Zrovna když je nejvíce práce venku, tak chčije a chčije. Umí někdo spočítat, jak (o kolik) teď kvůli dešťům zrychlí růst zeleně?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Můžeme leda spočítat, o kolik dnů dřív bude nutné posekat trávu. Roste to hezky, krásná čistá zeleň lahodí očím. Studené noci ale extrémně rychlý růst zabrzdí. V ČR se nedočkáme, že rozmarýn doroste do metrové výše a fuchsie bude stejně velká jako já: právě kvůli velkému rozdílu nočních a denních teplot.

Další odpovědi
Nassin

Poroste. V pondělí jsem sekal trávu, a včera jsem se byl podívat na zahrádku a z hrůzou jsem zjistil, že ji budu muset sekat 2 * do týdne. V minulosti to stačilo co týden-až 10 dní.

aliendrone

Éééé, spíš jako ZALITÁ! Nemyslím, že by mlácení do zeleně nějak výrazně pomáhalo v jejím růstu, jakkoliv na lidi pro vybuzení k vyšší aktivitě funguje SKVĚLE. ;) :D :D

Každopádně květnové bohaté závlahy jsou vždy vítané, ještě by to chtělo více Sluníčka, ale i tak bych očekával bohatou úrodu. Každopádně mé bylinkové plantáže (truhlíky) se mohou ztrhat, jestli se to nepokazí, tak očekávám 3 sklizně. :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.