dust8

Pokud se chystáte v budoucnu na nějaký koncert či festival, tak na jaký?

Odpovědi
seraphico

Chystám se zatím jenom na Iron Maiden, protože mám už koupený lístek. Jinak se uvidí kdo letos přijede. Čekám na Cannibal Corpse, Nile, Septicflesh a Marduk. Pokud přijedou, tak určitě na ně půjdu. Jo a pokud přijede bubeník Dave Weckl, tak toho si určitě nenechám ujít.

quentos

Mám koupené lístky na hromadu odložených koncertů. Bonnie Tyler v Praze a Pardubicích, Lara Fabian v Budapešti, Guns'n'Roses v Praze, Pearl Jam v Praze… a snad bude jako každoročně v Trutnově Jazzinec.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.