meereg

Pokud by byla vyhlášena mobilizace, byla by armáda schopna tyto vojáky vyzbrojit?

Odpovědi
Kepler

Myslím, že ano. Existují armádní sklady se zakonzervovanými zbraněmi. Taky jsme zbrojařskou velmocí. Kdyby to jó hořelo, tak se zbraně nakoupí v zahraničí. Horší by to bylo s těžkou, nebo drahou technikou. Tam bychom se museli spolehnout na NATO.