Rokio

Pokud by byl Jiří Kajínek postava na postavy.cz, kterou byste mu dali karmu?

Na webové stránce postavy.cz má každá postava zlou, neutrální, nebo kladnou karmu. Jsou tu tisíce postav, a to z knih, komixů, filmů, seriálů, ale i jiných děl. Kromě toho jsou u nich i další popisné údaje a jejich charakteristika.

Kterou karmu (charakter) byste dali nejslavnějšímu bývalému českému vězni, Jiřímu Kajínkovi?

Odpovědi
CTTON

dal bych mu neutrální karmu

Kladnou karmu ne jelikož to může být klidně brutální vrah, ale negativní si také nezaslouží protože nic kromě pár banalit neudělal. Tudíž je odpověď jasná neutrální.

DoTazatel

jiná odpověď

Neznámou.
Nevím a nehodnotím (protože toho spoustu nevím).

Nandi

Rokio
Ježiš,co je to za blbost?