jirka F

Oslavujete nějak svoje narozeniny?

Já vždy. Mám je v srpnu.

Nejlepší odpověď
Drap

V podstatě ne, je to jako každý jiný den.

Další odpovědi
da ny

Asi 30 let, téměř ne.
Někdy něco dobrého uvařím a upeču.
Do práce také nějakou dobrotu, bez toho by mi to neprošlo 😉
Nic neslavím, oslav nepořádám To, že jsem přišla na svět, není moje zásluha 😉
Nejsem příznivcem narozeninových oslav. Ani cizích.

paul1

Čím jsem starší, tím méně 🙂

Lída Novotná

Ano, ale nijak zvlášť to nehrotíme v rodině. Spíše mi přijde divné, že v kultuře oslavujeme to, že jsme o rok blíže smrti 😁

quentos

Ano, vždy, obvykle mě od nejbližších čeká nějaký knižní dárek. Překvapili mě mile studenti ve firmě, kde jsem učil angličtinu – před deseti lety jsem tam učil studentku, která mě znala víc než ostatní (bývalá skorospolužačka), a tudíž věděla, že budu mít kulaté narozeniny (30). Předali mi dárek… To bylo milé.

cochee

Docela úspěšně se mi daří tajit datum mého narození – rok bez problémů řeknu – většina mých známých ví, kolik mi je, ale konkrétní datum nikdo – samozřejmě kromě rodiny.

Roman71

Ne, neoslavuju.
To, že jsem se narodil a žiju, není moje zásluha.
Jsem vděčný rodičům za to, že mě přivedli na svět,
ale za to, že žiju, jsem vděčný Bohu.

elkon

Spíš to oslavuje moje rodina. Já bych na to i zapomněl.

cappuccino

Jsme 4 kamaradky a zavedly jsme oslavy narozenin tak, ze jdeme na nejaky dobry obed. Jdeme ale jen 3× do roka, protoze s tou jednou mame narozeniny den po sobe. Je to vzdycky mile shledani a tesime se na nej.