zjentek

Oni chtějí skutečně zastavit šíření konkrétního přenosného viru? A jak to chtějí udělat?

Promiňte, pravděpodobně jsem se právě probudil.

Číst je všemožně prospěšné a za určitých okolností PRÝ dokonce příznivé pro psychické zdraví a někteří zašli tak daleko, že čtení spojují s podporou vědomostí. Takže to na první dobrou vypadá na převážná pozitiva, krom brzo brýlí čičoček. Já to vidím tak, že NORMÁLNÍ člověk by měl NEPRODLENĚ PŘESTAT ČÍST!!! Od internetu napříč periodiky až po TV program a letáky. Jinak se z toho zblázní, jako všichni ostatní. Normální lidé bděte, zjentek.

Nejlepší odpověď
koniczek

Zase si něco nepochopil. Oni jen chtějí zpomalit a rozložit šíření viru v čase tak, aby to zvládl zdravotní i společenský systém. Přestaň si klidně číst, až se dostaví teplota stejně zase začneš.

zjentek

Má lidská pýcha, naivita, drzost a arogance vůbec nějaké mantinely?