dust8

Od koho slavného již máte autogram či podpis na „cokoliv“ a jak se vám to podařilo?

Odpovědi
quentos

Od řady muzikantů a zpěváků, namátkou Steve Clarke z Celluly New York, Anna K (podepsané CD), James Harries, Eva Emingerová, Veronika Harcsa… několik let (s přestávkami skoro 20) jsem byl členem amerického fanclubu americké country zpěvačky Martiny McBride a ten mně každý rok posílal údajně vlastnoručně podepsanou její fotku, ovšem u toho podpisu jsem na rozdíl od ostatních autogramů nebyl, takže to nelze ověřit. „Jak se vám to podařilo?“ – kromě té poslední jmenované zpěvačky jsem si pro všechny podpisy osobně zašel za daným umělcem, ať už do backstage, nebo na bar.
Dále od spisovatele Roberta Fulghuma (navštívil jsem jeho vystoupení v Trutnově a koupil si knihu).
Pravidelně potkávám Vítka Sázavského ze skupiny Neřež na scrabblových turnajích, takže mám kopii našich partiářů s jeho podpisem, jestli se to taky počítá.