Nela56

Poradíte mi s angličtinou? A dá se sem vložit fotografie?

Dobrý den, dostali jsme ze školy úkol na nové učivo, jenomže já jsem nebyla na vysvětlení a moji rodiče bohužel neumí anglicky. Neumite mi , prosím, někdo poradit?
A dá se sen vložit fotografie?

Odpovědi
quentos

Ano, poradíme. Pod polem pro popis otázky je tlačítko Procházet, kterým lze vložit obrázek ze souboru v PC.
Do pole pro otázku se píše otázka.

Kelt

To si měla dát odkaz, fotografii apod. hned a pak žádat pomoc a ne studánko, dej vody mému kohoutkovi, leží tam v oboře, nožky má nahoře. Kdo ví, pomůže

kurec

https://www.hel­pforenglish.cz/