Kepler

Nevíte, proč mužům po padesátce strašlivě zapáchá spodní prádlo?

Sousedka odvedle tvrdila, že je to tím zdechlým ptákem a zkaženými vejci. Mně se to ale moc nezdá. Vždyť mladý kluk a dříve narození vypadají navenek úplně stejně. Akorát že ten kluk má to vyboulení od řádného nářadí, kdežto starší pán to má vycpané inkontinenčními vložkami.

https://pixaba­y.com/photos/spa­rrow-dead-bird-accident-87862/

Nejlepší odpověď
quizzi

Asi proto, že si ho nemění každý den, ale jednou týdně jako to bývalo na vojně.

Další odpovědi
elkon

Jak komu, kdo dodržuje běžnou hygienu, problém nemá.

Hufnágl

Že ty máš problémy s únikem moči?!

zjentek

Mně rajská voní čili já tyhle tvoje problémy neznám.

da ny

Částečně nedostatečná hygiena, zbytek stařecký zápach!
;)
„…e zvyšujícím se věkem se mění i jeho tělesný pach. Kolem třicátého roku se prý začíná nepatrně projevovat charakteristický tělesný pach, který později nabírá na intenzitě, a bývá označován jako pach staroby.“
https://veda.in­story.cz/792-kde-se-vzal-takzvany-typicky-zapach-starych-lidi-vysledky-studie-jsou-prekvapive.html
Pach starého člověka:
https://www.ces­kaordinace.cz/sta­recky-zapach-ckr-955-11196.html

iceT

A běžně čicháš k cizímu spodnímu prádlu?
Já se domnívám, že tělesný pach je závislý na tom, jak se kdo stravuje, jestli bere léky, konzumuje alkohol ve větší míře atd. Prádlo uložené ve skříni delší dobu taky nebude vonět po fialkách.
Ke mě chodí výběrčí a to máš cítit, jak ten páchne, ale on jako fakt páchne celej, nevím jestli oblečení nebo on, ale ať je zima/léto, on páchne furt stejně. To by i zdechlina zdechla ještě jednou.

aliendrone

Pouč nás Keplere svými přebohatými životními zkušenostmi – co se stane, když takový zdechlý pták potká zdechlou číču? Dojde na tanec zombie? ;) :D :D

Michaela66

To je tedy diskuze. Se zeptejte Jágra nebo DiCapria, těm už táhne na 50, tak budou vědět, zda zapáchají či nikoliv.

Kepler

alien: upřímně, tak tohle opravdu nevím. Musel bych se podívat někam do kafilérky, třeba do Xaverova, nebo tak něco.