Rock152

Nevíte, co to je?

Nevíte někdo, co to je, bylo to na lesní cestě na mnoha místech.

Odpovědi
Drap

Z fotografie špatně rozpoznatelné. Pokud to rostlo, bude to nejspíše nějaká houba, ale nikdy jsem neviděl, pokud jen leželo tak snad zvratky nějakého zvířete, díky zelené barvě a z fotografie patrných větších kousků

PepasAvalonu

Třeba jen někdo vyhodil nějaké ovocné želé nebo něco podoboného. Vážně těžko říct.
Možná trus mimozemšťana. :D

RyuzakiKate

Jako první mě napadla sinice Nostoc, která takovýhle sliz tvoří, ale na tý fotce to vypadá dost podivně. Tvrdíš ale, že to bylo v lese na několika místech, pochybuju, že by se tam někdo vypravil soustavně zvracet želé…

Nahodny

Myslim, ze jde o plody jmeli, ktere tam zanechalo nejake zvire, pravdepododne ptak.

Zdroj: Moje hlava

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.