Lurius

Není vám občas líto, že nepíšete stručnější odpovědi?

Na rovinu, když vidím ty rozsáhlé odpovědi na otázky, které ani samotné tazatele nezajímají natolik, aby si je přečetl celé, natož na ně reagoval, říkám si, jestli vás to za cenu zeleného palce nemrzí.

Nejlepší odpověď
Drap

Ne

Další odpovědi
elkon

Ne, „romány“ nepíšu. Není umění psát dvacet řádků o ničem. Na vystižení důležitých věcí stačí pár vět. Ne každý to ale tak má nastavené a ne každý to umí. Někdo si asi myslí, že „románem“ něco dokáže, někoho ohromí. Někdy dokonce stačí jen odkaz, proč opisovat něco, co si může každý otevřít a přečíst. Nikdy jsem nebyl přítelem dlouhých „keců“.

Dochy

ne

led

Toto je verejná stránka, preto si treba uvedomiť, že otázky aj odpovede číta viac ľudí (ak ich to zaujíma), než len tí registrovaní a bodujúci.