zjentek

Nemělo by se nějak ocenit hrdinství neočkovaných proti kovidu?

Vlastně jen díky těchto lidí dnes s jistotou víme, že účinky kovidu na očkované organismy jsou prakticky identické, jako i na ně. Nebýt těchto lidí, tzn. kdyby se k celé domnělé pandemii hned ze začátku postavili stejně vystrašeně jako zbytek lidstva, už nikdy by se na skutečnost nepřišlo a lidstvu by tak záhy kralovala zase jedna jeho další zbytečnost, navíc podkopávající jeho samotnou existenci. Bylo by více strašpytlů, ale to bychom coby strašpytlové vůbec nevěděli. Proto bych tyto lidi včetně sebe ocenil. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Třeba by jim mohli dovolit jít do práce. Nebo si zaplavat do bazénu, aby byli zdraví. Nebo jim dovolit bez “stranické povolenky” luxus kadeřníka a holiče. V 21. století by to neměl být problém. Jenomže naše 21.století už víc připomíná feudalismus, jak se zachází se zdravými lidmi.

Další odpovědi
Arne1

Oceňovat něčí debilitu ? To si děláš pr..... ?

da ny

Tak není divu. Mediální kampaň, stresování, strašení, bylo masivní. Denně děsící grafy, zprávy a odborníci :)
Zatím, v některých zemích probíhá ještě štvanice na neočkované (pan Vojtěch a Ano, by s námi také pěkně „zatočili“, nařídili, potrestali). Budeme rádi, když nás nechají dýchat, nepostaví ke zdi (zbavili by se placení důchodu :)), nepošlou do plynu. Odměnu za statečnost Vám přiznají až další generace ;D
Zdravý, mladý kolega (40), externista (jinak bachař), má nyní kovídka (po 3 vakcínách). Není v nemocnici, je statečný, ale je mu opravdu mizerně. Očkovaná, vystrašená kolegyně je každou chvíli doma s nějakou virózou, kašel (nikdy nemarodila), věčně unavená, spavá (35 let). My neočkované jsme plné síly, optimismu a zdraví 🙂
Každý se staví ke svému životu jinak. Někomu snad i to očkování „pomůže“, když si to tak nastaví v hlavě ;D
Zatím můžeme být rádi, že můžeme do potravin, drogerie a pro psí žrádlo :) :) :)
Snad nám brzy povolí i antigenní testy do kadeřnictví, a veškerých dalších služeb spojených s tělem. To nezakázali, ani v „kolébce fašismu“ (Německo). Nemuseli mít PCR testy, u nás to nejde, ani s nimi. Na RHB oddělení Vás namasírují, k masérovi, živnostníkovi nesmíme, na pedikůru také ne. Jsou to paradoxy. Snad to šílenství, hysterie, kovidismus a hon na čarodějnice během roku opadne….. A pozitivních/ne­mocných bude ubývat.

Rokio

Naopak by neočkovaní měli dostat na zadek.

To neplatí pro ty, co se naočkovat nemohou.

cpt. Obvious

Trávíte na těchto stránkách spoustu času ve společnosti stejně smýšlejících lidí, místo na odborníky se s otázkami obracíte na zdejší uživatele. V této své sociální bublině se pouze utvrzujete ve vlastních názorech, přičemž už nejste schopen byť jen připustit možnost, že se mýlíte.

Celá premisa vašeho příspěvku je špatně, očkovaní na covid reagují podstatně lépe než neočkovaní. Tento fakt byl už několikrát potvrzen. Žádné studii či experimentu, který bych sem mohl nasdílet, věřit nebudete, stačí se ale pouze podívat na zastoupení lidí v nemocnicích či lidí s těžkým průběhem a porovnat tato čísla vzhledem k podílu očkované části populace. Jednoduchou matematikou zjistíte, že to očkování skutečně pomáhá.

Drap

Šlo by to brát třeba jako pátý odboj a všem takovým posílat 5000 kč měsíčně. Však by jsme to zase vybrali na daních, takže by to klidně šlo. Jen se divím, že to ještě nikdo ve sněmovně nenavrhl. Mohlo by se tomu říkat třeba na počest pana ministra válkovné.

elkon

Tyhle bláboly nestojí ani za pozornost.

zjentek

Arne1, k té debilitě se vrátíme (v relativně krátkém čase).

zjentek

Ametystík, já tedy rozpačitě obdivuji především ty lidi, kteří FAKT VĚŘÍ, že vakcíny proti kovidu fungují, pžestože čtou, vidí a slyší fakta (i když mediálně potlačovaná), dokáží všemi smysly normálně vnímat a ke všemu mají na krku tutéž kouli s mozkem jako ostatní a dokonce se nijak nestydí sami ji nazývat hlavou. Obdivuji ve smyslu žasnu. To množství těchto tvorů… to nechce komentář.

Ametyst

Zjentku, zjistila jsem, jak hrozné a nepřekonatelné je pro úspěšné a chytré lidi přiznat si, že šeredně naletěli. To nezkousnou. Proto jsou vzteklí na jiné, aby nebylo poznat, že selhali sami.

Ametyst

Hlavně neustále vidíme vzteklost a nervozitu očkovaných. Přitom by měli být v klídku a ochráněni tečkou.

_Bůh_

To je šíření lží, není to pravda, neočkovaní mají horší průběh. Budu žádat o notářský zápis z této internetové stránky a podám trestní oznámení.

Pro ostatní: https://korona­virus.mzcr.cz/de­zinformace-o-covid-19/

zjentek

Bůhu a jak víme, že nelže a hoaxy nešíří ministerstvas? Přece máme demokracii, tak jak víš?

zjentek

Účinky kovidu na očkované organismy jsou téměř identické jako i na ně- na ty neočkované hrdiny, kteří jsou hodni oslavy, nikoli ponížení a brojení proti nim.

(Vážně vám některým tohle musí ukázat až historie v budoucnosti? Až tak vy samozřejmosti vnímáte dopředu? Ok, ale… Kde to potom žiji já?)

cpt. Obvious

Já jsem vám přednesl racionální argument, vy ve své odpovědi (lživé mimochodem) žádný argument nemáte, pouze můj příspěvek shazujete, protože vy přece znáte pravdu. Účinky covidu na očkované zdaleka nejsou identické jako na neočkované. Prozradil jsem vám, jak si to z obyčejné statistiky velmi jednoduše ověřit.

V konstruktivní diskuzi byste neobstál, přesto vám tady někteří lidé tleskají, protože jen zkrátka píšete to ,co chtějí číst. Je mi smutno, že i takoví mají u nás volební právo, útěchou mi však je to, že se jedná jen o velice malý zlomek populace.

Tak si své hrdiny odměňujte sám, můžete jim třeba za hrdinství posílat alobalové čapky.

zjentek

Očividný, máš recht, konstrukt- z něho mám vážně obavu.

Hele, ať už ses vyloupl odkudkoli, nech tu čerstvou čtvrtou tečku před vlastní reakcí trocha vyprchat. Bůh ví, co z tebe poleze, až budeš čistý… až to z tebe vyčpí. Třeba to pak nebude vůbec zlé, ale… To teď nevíš!

Ametyst

Zjentku, ti tak daleko nevidí. Mnoho jich přece bylo tak “zodpovědných” , že se nechali otečkovat, aby mohli cestovat a bavit se.

zjentek

Jé, já jsem odpověděl jinde, máš to výše má drahá oblíbená 👍