JackHned

Jaké/které jsou nejlepší boty na fitness?

Ahoj!
Jaké boty bubou dobré na fitness a takové normální, ne zrovna na cvičení? Přemýšlel jsem o značce Reebok (ale jaké?) anebo Nike Tanjun.

Odpovědi
Evuše

Já nedám dopustit na nike, ale rozhodně běžecké, jsou lepší než fitness boty a dají se nosit i normálně ven. S klasickými se ti moc dobře cvičit nebude. (Pokud ti teda nejde jen o ruce, ramena.) Jsou pohodlné, lehké a cviky se dělají krásně. Určitě je ale nejlepší si boty vyzkoušet.

terry

Mám dobré zkušebosti s GEOX.

Evuše

Já nedám dopustit na nike, ale rozhodně běžecké, jsou lepší než fitness boty a dají se nosit i normálně ven. S klasickými se ti moc dobře cvičit nebude. (Pokud ti teda nejde jen o ruce, ramena.) Jsou pohodlné, lehké a cviky se dělají krásně. Určitě je ale nejlepší si boty vyzkoušet.