QuimperCZ

Poradíte,jak mohu vyřešit, když nejde na Facebooku přidat přátele?

Na Facebooku mi nejde přidat přátele s touto odpovědí Funkce" „Lidé, které možná znáte“ je seznam návrhů přátel, který vychází ze společných přátel, sítí a dalších informací. Žádosti o přátelství byste měli poslat jen těm lidem, které znáte i mimo Facebook. Další infromace najdete v Centru nápovědy. Pokud si myslíte, že to není proti našim zásadám komunity, dejte nám vědět.

Nevíte co to má znamenat?

Odpovědi
Mc Merkurion

… to je jen návrh od fejska, koho znáš, ty musíš dotyčnýmu prvně poslat žádost o přátelství …

antalastasa

Nejspíš si přidaváte do přátel každého koho jen uvidíte.
Prosím nedělejte to a Váš problém bude časem vyřešen.