Super guy

Myslíte si, že německá armáda z 2. sv. v. (Wehrmacht, Waffen SS) byla nejlepší a nejefektivnější armáda, jež mohla být?

Odpovědi
Drap

Nemyslím

Mc Merkurion

… tak proč prohrála ???

@Dochy: „protože si ukousla příliš velké sousto.“ >>> no, tak to asi nebyla nejlepší a nejefektivnější (aspoň její velení), když nevěděla, na co má …

Hufnágl

Ano, zpočátku byla, protože se připravovala ještě dříve než napadla armáda Polsko a pak díky RA Sovětského svazu a spojencům dostala na frak.

Dochy

Podle mně byla slušně připravená. Jestli nejlepší, to netuším.
Mc Merkurion: „… tak proč prohrála ???“ – protože si ukousla příliš velké sousto. Teda ona za to ta armáda asi nemohla, ale to na výsledku nic nemění.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.