autacek

Myslíte si, že dnešní doba nahrává spíše buržoustům, nebo proletářům?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Buržousti už jsou tak prosáklí marxismem, že nám ostatním chystají socialistické “světlé zítřky” : sdílená auta, sdílené byty s koupelnou na chodbě( jako bývalo v Rusku), předražené služby a energie, vše podmíněné covidovymi testy, čínské řešení sociálními kredity.

Další odpovědi
Kelt

Takové označení se dnes nepoužívá, ale když jednomu, tak i druhému.

plebs

Jak kde a kdy, ovšem také podnikavcům a aktivistům

hapiky

Proletáři všech zemí se v minulosti už spojily a možná neočekávaně ale neodvratně vybouchly. Kdo by jim dnes nahrával, byl by stejně hloupý jako oni.
Proletáři budou muset vymyslet jinou písničku na opětné oblbnutí lidí, kteří budou chtít uvěřit absurditám páru pomatených ideologistů.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

L.G.

Buržoazie je sen proletářů, a když se nedaří, zburcuje se lid a hromadně se přerozdělí majetek skupiny uvedené na prvním místě, ale zpět k otázce, aktuální doba přeje spíše buržoazii, trhy jsou vysoko. 😉