zjentek

Může být pro ženy nějak výrazně přínosné často se rozvádět a znovu vdávat z hlediska svatebních darů?

Odpovědi
Dochy

Mno… pochybuju.
Po první je to událost, Zkrátka svátek. Příbuzní a známí se budou předhánět… Ale po osmé? Nuda, šeď, jen se přijedou ožrat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

L.G.

Pokud výběr ženichů nevěstou je ekonomicky s každým novým sňatkem na vzestupné trajektorii, pak si dotyčná polepšit teoreticky může, to ovšem neplatí o darech svatebčanů z její strany, osazenstvo se moc nemění a když už po osmé mají pořizovat dary 🤔🙄… Sporná je i jejich samotná účast při obřadu. 👎