Angi-Shy

Mohou vsechny prasky na spani zabit pri vetsi davce?

  • Kepler – očividně nemáš kodex pořádně prostudovaný. Nezjištuju jak se zabít, ale zda li jsou všechny prášky na spaní nebezpečné ve velkém podání, lol

všem ostatním děkuji

Nejlepší odpověď
Cenobita

Ano mohou natolik zpomalit procesy v těle, že je mohou i zastavit, všechny farmaka, která mají vliv na psychiku jsou ve větším množství nebezpečná.

Člověk se může zabít i pitím vody nebo vysokým solením.

Další odpovědi
mosoj

Každý lék má u sebe příbalovou informaci, ve které je udána maximální bezpečná dávka.

yuko

Každé předávkování zabíjí. Spím bez prášků a velmi dobře. Nevzala bych si jediný prášek na spaní.

Kepler

To je dotaz neslučitelný s kodexem tohoto webu. Doporučuji přečíst.

anonym

Úplně všechno, co se ti podaří sníst, tě ve velkém množství zabije.