zjentek

Mohou odpovědi na mé otázky v kategorii „kultura a společnost“ jaksi ucelit nejasný náhled na naši kulturu a společnost?

A mohou tento celkem nejasný náhled ucelit i samotné tyto otázky? To je mi otázkou…

Odpovědi
Reganois

Jsi filosof, ne, že ne.

L.G.

Mohou za předpokladu, že otázka bude správně položena a ten, kdo odpovídá bude veden touhou co nejpřesněji odpovědět, ucelovat není nic potřeba, jde spíš o to, jestli chcete kulturu svými příspěvky zlepšit či zhoršit, jestli je Vaší motivací varianta č. 1., jste ten nejlepší od podstaty, protože už jen pokus stojí za zvážení třeba a takzvaně vedoucí k normalizaci, že to nemusí vyjít je riziko za cenu pro možného vítěze, mýma očima proč to aspoň nezkusit.👍

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.