12kolemjdouc

Melo se prestat mluvit o psychopatii?

Jiuyyiiuuiii

Nejlepší odpověď
elkon

To, že je někdo šmejd, neznamená, že se o něm nebude mluvit. Naopak je potřeba na něj upozorňovat. A pokud je někdo „psychouš“, tak se má léčit, může být svému okolí nebezpečný. Příkladů známe dost.

Další odpovědi
paul1

Nevím, kolik máte let. Možná by bylo dobré najít si nějakého dobrého terapeuta.
Nemyslím si, že jste špatný člověk, jen by bylo dobré s tím něco dělat. Držím palce.

Zdroj: https://psych­opatie.cz/

dubraro

Ale ono přestalo. Alespoň oficiálně. Dnes se to nazývá jinak, například „antisociální porucha osobnosti“.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Schluker

Jen tak pro info, po rozkliku je porad videt verze pred upravenim ;)