Svozilka

Máte zkušenosti s prodlužováním vlasů?

Zdravím, chtěla bych rozebrat téma prodlužování vlasů. Celý život toužím po fakt dlouhých vlasech, ale nikdy se mi nepovedlo, aby mi tak narostly. Buď mě kadeřnice ostříhala moc 😁 což známe asi všichni, nebo jsem vlasy měla zničené a bylo potřeba je ostříhat, pak různá stresová období a problém s padáním vlasů. Zkrátka si teď pohrávám s myšlenkou, že bych si vlasy nechala prodloužit. Nejsem ale rozhodnutá, jakou variantu zvolit, jestli jít do nějakého permanentního prodloužení – tam mám obavu, aby mi to nezničilo moje vlasy. Nebo zvolit nějaké jednorázové prodloužení pomocí příčesků – u toho si ale zase nejsem jistá, jestli bych si to zvládla připnout tak, aby nebylo poznat, že vlasy nejsou moje. Tak budu ráda za vaše zkušenosti, tipy a rady 🙂

Odpovědi
Disraeli

Mám. Zatím se mi nejlíp osvědčilo, že vždycky počkám pár měsíců a pak jsou tak nějak samy od sebe delší… 🤣

MončaSvobod

Ahoj, já si prodlužuju vlasy pomocí clip inů. Sama jsem začala teprve nedávno, takže jsem v tom taky nováček, ale už teď tu aplikaci zvládám úplně bez problémů. Chce si to třeba 3× vyzkoušet nanečisto a pak už to člověku zabere jen pár minutek a je to. Je samozřejmě důležité trefit správný odstín – ten se vybírá podle toho, jakou barvu vlasů máš u hlavy, protože k hlavě pak připínáš ty clip iny, tak aby to ladilo. Kupovala jsem z eshopu clipinhair a výběr barvy jsem s nimi konzultovala online. Pošleš jim fotku vlasů a oni ti pomůžou vybrat správný odstín. Co vím, tak na pobočce v Brně dělají i „permanentní“ prodloužení vlasů. Myslím, že dneska už je to vymakaný a nehrozí, že by si člověk tím prodlužkem nějak zničil svoje vlasy, toho bych se určitě nebála.

martinaruprt

rozhodování o prodloužení vlasů může být opravdu složité, obzvlášť pokud máte obavy o zdraví vašich vlastních vlasů. Naštěstí existuje několik možností, jak si prodloužit vlasy, a každá má své specifické výhody a možná rizika.

Pokud uvažujete o permanentním prodloužení, například metodou keratinových spojů, tape-in nebo micro-ring extensions, může to být skvělý způsob, jak dosáhnout dlouhodobě krásných a plných vlasů. Tato metoda vám umožní nosit prodloužené vlasy po dlouhou dobu bez nutnosti je denně aplikovat. Je důležité, aby aplikaci a údržbu prováděl zkušený kadeřník, který vám pomůže zvolit nejšetrnější metodu pro váš typ vlasů, aby nedošlo k jejich poškození.

Na druhou stranu, clip-in příčesky jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí flexibilitu. Můžete je snadno nasadit a sundat podle potřeby a nevyžadují dlouhodobý závazek. Pokud máte obavy, že by bylo poznat, že vlasy nejsou vaše, existují různé techniky a triky, jak příčesky umístit tak, aby působily co nejpřirozeněji. Hodně záleží na správném výběru barvy a textury vlasů.

Pro další informace a podrobný průvodce o prodlužování vlasů, který zahrnuje rady jak na permanentní, tak na dočasné metody, doporučuji navštívit článek: https://moda-dnes.cz/kouzlo-prodlouzeni-vlasu-jak-ziskat-hollywoodsky-uces-doma/. Najdete zde spoustu užitečných tipů, jak vybrat správnou metodu a jak pečovat o prodloužené vlasy, aby vypadaly skvěle a byly zdravé.