zvonisek

Máte radost a těšíte se, co bude dál?

Radujete se z toho, že mám hotový první semestr na VŠ, všechny předměty na výbornou a na poprvé.

Nejlepší odpověď
annas

Znám vás jen podle otázek. Přeji vám, abyste byla úspěšná nejen v teorii, ale i v praxi. I kdybych vás někdy viděla na jevišti, nevím, že to budete vy, ale mohu jen říct, že jste dobrá herečka.

Každý velký herec hraje sebe., ale dobrý herec pláče i opravdově.

Jak říká Jan Werich

"Dobrý herec je laciný i za velkou gáži, protože lidi na něj ty peníze přinesou. Ale špatný herec je drahý i za málo.“

Zdroj: https://citaty­.net/citaty/394-jan-werich-dobry-herec-je-laciny-i-za-velkou-gazi-protoze-li/?page=3

Další odpovědi
da ny

Gratuluji ;)
Napiště zprávu po 5. semestru.
Je to Vaše radost, mně je to vcelku „fuk“. :)
Podle některých otázek jsem Vás tipovala na mnohem mladší ročník … :/.

Emefej

Nevěřím, viz např. https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/potrebuji-ptaci-povoleni-letat

Rokio

Držím pěsti a přeji hodně úspěchů.

paul1

Tak fajn, držím palce.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.