Rokio

Máte doma obraz? Co vyjadřuje?

Jestli vlastníte obraz, co na něm je? Pokud jich máte více, vyberte svůj oblíbený. V případě, že obraz nemáte, můžete popsat obraz, kteří mají vaši příbuzní, či přátelé, které jste navštívili.

Nejlepší odpověď
Malvína

Máme dost obrazů. Velkou část jsme podědili. Jsou na nich krajiny, lesní cesty vedoucí neznámo kam… Všechny mám ráda, nelze vybrat jeden jediný. Ke každému mám nějaký vztah.

Další odpovědi
Kepler

Obraz jen jeden- deskový, Obsah nepopsatelný. Jinak 6 zarámovaných uměleckých fotografií od své bývalé přítelkyně – fotografky.

marci1

Mám ráda obrazy ve stylu „zen“, feng-šuej: orchideje, kameny, voda. Těch mám několik. 🙂

Jakub Tlapal

My máme doma obraz , na kterém je plachetnice. Je to pěkný starožitný obraz. Manželka ho koupila za mými zády, protože věděla, že bych nesouhlasil. Nebyl zrovna nejlevnější, ale pak už s tím nešlo nic dělat. Teď jsem rád, že ho máme, protože je obraz fakt pěkný a bez něj by byla zeď nad gaučem prázdná.