_136

Mají lidé důvod chlastat, kouřit a fetovat v době pandemie Covid-19?

Je to snad tak ubohé, aby lidé po Praze i v době pandemie kouřili,chlastali a fetovali, i když je stav nouze a karanténa? Díky

Nejlepší odpověď
Edison

Kde je jaká karanténa??? Uvědom si kon ečně, co ten pojem znamená!! A nevidím jediný důvod, proč by lidi zanechali svých nešvarů. Nakonec… je to právě jedna z těch věcí, který prostě opustit nemusej.

Další odpovědi
quentos

Je to pořád méně ubohé než zakládat si už asi pátej nick (JEŠTĚ POŘÁD sis nepřečet ten kodex??), pořád ještě neznat rozdíl mezi „a“ a „i“ a stále dělat tytéž chyby.

iceT

Jéžiši, tak jim nezáviď a zapal si taky, dej si panáka, uklidní tě to.

anonym

Co to je za nesmysl? Proč by mělo bejt ubohý kouřit, když je karanténa?
Je ubohý píct, když prší? Vždyť to spolu nijak nesouvisí.

Kelt

Lidé mohou dělat v jakékoli době, co chtějí. Když se rozlévá řeka z břehů, tak nebudu jezdit na lodičce, když to neumím. Ale jestli si budu zpívat doma, nebo hrát, koukat na televizi, poslouchat hudbu, nebo kouřit pít, tak je to moje věc. Ale kdyby ta voda dosahovala až k mému domu, tak bych asi se chtěl v první řadě zachránit a pak dělal ostatní.