Kepler

Mají krásné dívky větší šanci?

Hodně z nich myslí i na kariéru modelky nebo hérečky, ve firmě to mají taky lehčí. Kde je ta genderová rovnoprávnost? Už jsem zažil hodně krasotinek s vlastnostmi dutého bambusu.

Nejlepší odpověď
dubraro

Ano, ale musí si pospíšit. Krása pomíjí, hloupost je věčná.

Další odpovědi
aliendrone

Genderová rovnoprávnost je jen pro hloupé, nepříjemné oškliffky, které mají minimální šanci „uhnat chlapa“. S jedinou vyjímkou – „odkvétající“ mediální persóny (jejichž kariéra neochvějně směřuje do kytek) se stébla chytají a za každou cenu se snaží zviditelnit, no. ;) :D :D

Fakt, že některé dívky jsou hezčí, než ostatní a využijí toho NENÍ nic „proti přírodě“, spíš naopak. A že to sejří výše popsaný typ, který kolem toho dělá furóre, no, čemu se divíš? Mě taky sejří fakt, že třeba Vladimir Kličko by mě nejspíš jedinou bombou poslal KO (ne-li rovnou do kopru), ale prostě se s tím musím naučit žít.

Venkoncem ta krása má i svoji „druhou hubu“. Např. já v případě mimořádných krasavic zaujímám jaksi „preventivně“ negativní stanovisko, pokud jde o COKOLIV (s vyjímkou „toho jednoho“ ;) :D). Prostě z obavy, abych se jejich krásou „nenechal ovlivnit“ to mají u mne o dost těžší např. pokud se mě snaží o něčem přesvědčit apod. Navíc (ať již dámy budou říkat co chtějí), tak alespoň my dva víme, že OBECNĚ PLATÍ rovnice „velmi krásná žena = hloupá žena“, jakkoliv existují nepočetné vyjímky. Takže celkem nula od nuly pojde. :)

da ny

NE.
V zaměstnání, pokud mají „nepřející, zapšklou“ vedoucí to mají horší.
Zvlášť, když mají vyšší vzdělání, než paní vedoucí, nebo chtějí studovat. Taková vedoucí, jim hází klacky pod nohy.
Pokud mají „sexystického“ vedoucího a nejsou k mání, mají v práci peklo/přijdou o práci.
V partnerských vztazích, jak, kdy. Na „kočku“ si troufne sebevědomý, protřelý
proutník a „sběratel“, lump. Často jsou terčem pomluv (ze strany žen i mužů)
a výmyslů ze strany mužů, kteří „neuspěli.“ Věčné „ataky“ mužů jsou únavné, obtěžující.
„Hezké děvče to mívá těžší a složitější.“
Výjimkou jsou jen krásné zlatokopky a naivní housata. ;)
Pracovní místa, kde se upřednostňuje pohledná tvář a dokonalá postava, před
dovednostmi ⇒ je ve finále pro pohledné, leč alespoň trochu chytré děvče
často velmi degradující.
😁

Gonfaloniér

Rozhodně mají. Je to pravda. Ať už by tu byla jakákoli rovnoprávnost, tak hezké dívky budou mít vždy větší ohledy, šnace a celkově k nim mají ostatní milejší přístup – alespoň, co se mužů týká. I ve špatně placených pracích mají různá z výhodnění, nikdo na ně moc nekřičí, jako servírky mají větší spropitné, ostatní se na ně přirozeně usmívají.
Já zase narazil na spoustu krásných holek – chytrých, ctižádostivých a slušných. A fakt hodně. Některé z nich i takové plaché-stydlivé, na vzdroy jejich očividné přitažlivosti. Na druhou stranu jsem viděl spoustu ne až tak přitažlivých, které byly sprosté, nevychované, a takové „lehké.“
Není to o vzhledu, alespoň ten charakter; kadžý může být jinaký.

Edit: Na druhou stranu ale souhlasím s da ny, že jsou pohledné dívky často předmětem sexuálního obtěžování nebo předsudků („je hezká, ale v hlavě má určitě prázdno.“ nebo „Je hezká, takže určitě měla řadu kluků.“ nebo automaticky předpokládají, že je zadaná nebo si muži myslí, že by o ně neměla zájem, apod.). Někteří tak můžou mít sklon je podceňovat.
Ale neznamená to, že v jiných věcch zase nemají výhody. Slušní lidé (muži) se k nim chovají mile (bez obtěžování), pozorně a v případě profesních vztahů, pak z toho ty dívky můžou mít různé benefity, protože se na ně berou ohledy.
Ne každý chlap to přizná (i z těch slušných), ale pokud se třeba uchází o místo asistentky několik zájemkyň, tak muž přirozeně vybere tu víc sympatickou (i navzdory horší kvalifikaci, vzdělání, zkušenostem).
Muži se rádi obklopují pěknými ženami a jsou rádi, když je s nimi ostatní vidí — ostatní muži nebo ženy.

dudu

Beze sporu ano, ale často jen do doby než „otevřou ústa“.

marci1

Jelikož žijeme v době mladých, krásných a bohatých lidí, tak bych řekla, že šanci mají „krásné“ (hlavně hodně sexy) ženy a hodně, hodně bohatí muži (ti už tak „krásní“ a sexy být nemusí! A nebo naopak. 🙂

elkon

Záleží co umí.