Kryšpín

Lze poznat podle chování nebo chůze, když si dá občan pervitin nebo něco podobného?

V Brně jak fetka napadla dívčicu byl dle médií důvod napadení úsměv směrem na fetku. Dále kolega má názor, že na fetky pepřák nefunguje.

Nejlepší odpověď
Savier

Ano, lze to poznat. Typická je rozevlátá chůze a tiky v obličeji.

Další odpovědi
Pepa25

Ne, není pravda, že stav pod vlivem drogy lze poznat podle úsměvu. Ne, samozřejmě není pravda, že na takové lidi pepřový sprej nefunguje.
Jak se projevuje uživatel drog, viz seriózní odkaz:

Zdroj: https://www.nzip­.cz/clanek/250-jak-poznat-uzivani-drog

Kryšpín

Savier díky, byl jsem u supermarketu a jura před vchodem provozoval poklony kývání, dřepy mával pacičkami a pod. občas si jej někdo natáčel až šel okolo policajt kouknul na borce a pokračoval dále zastavila jej starší dáma z dotazem zda fetka není nebezpečná, prodloužená ruka zákona odpověděla. Před supermarketem není zakázáno provozovat gymnastiku dáma, až se něco stane, polda je to tak.

quentos

Tak znovu. Dokud budeš dělat základní interpunkční chyby, NEBUDEŠ používáním knižních spojek působit sečtěle.