zjentek

Lze nějak rozpoznat rozumného člověka na úrovni, aniž by promluvil, nebo posunkoval?

Nejlepší odpověď
rrihamirek1

Dle me ne, podivej se na Fialu, velice pohledny muz!!! 😁 v obleku a kravate, ale jakmile otevre usta, pripadne zvedne ruku, je to proste problem! 😁

Další odpovědi
Kazatel

To poznáš dozajista třeba dle počtu bodů zdejších zlatíček.

davidpo

Nemůžeš. Pokud je dotyčný opravdu rozumný bude hrát hru „na hlupáka“

Rokio

Když ti ukáže občanku a bude na ní akademický titul, tak to většinou bude rozumný člověk, nebo alespoň ne blbý.

Lurius

Tak třeba ve vězení by to mohl být ten na straně mříží se zámkem

Žolíík

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Žolíík, POTKALO! Už jsem za život potkalO, nikoli potkal! (;

Ametyst

Žolík si při své yntelygenci zapomnělo přepnout identitu. 🙂