zjentek

Který z těchto dvou kandidátů případně bude lepším/vhodnějším prezidentem?

Ostatní mě nezajímají, ale i tak jsem dal jinou možnost, třeba pro Drapa. (;

Drahá Ametyst a je na kandidátce někdo kdo tohle ví?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Ametyst

Jiný, který

Oba dva budou pracovat proti ČR a pro EU. Takoví vyslanci EU v naší republice. Občané je trošku nebo vůbec zajímají jen do voleb. Oni sami nevědí, co občany zajímá.

Další odpovědi
EKSOT123

Jiný, který

Bašta.
Farář se sice zmiňoval o Fischerovi, že se s ním zná osobně již od mládí. Ale když jsem si přečetl na wikipedii o jeho názorech, tak se mi to vůbec nelíbí. Bodu volit BAŠTU. https://www.e15­.cz/jaroslav-basta-spd-kandidat-na-prezidenta

starasst

P. Pavel

schranka

Jiný, který

Pikachu, volím si Tebe!

kotlardaniel

Jiný, který

Marek Vašut

GM

Jiný, který

Ani jeden z nich.

paul1

P. Pavel

Zdá se, že to bude on. Jinak ale jsem fandil spíše paní Nerudové.

Malvína

Jiný, který

Vím, že se ptáš na tyto dva kandidáty, ale nejde jinak, než … Pavel je těžce pro EU. Nerudová měla velikou podporu, ale nějak klesá a já jí to nevěřím. Nebudu rozebírat kauzu s tituly nebo záležitosti ohledně jejího manžela, neboť každý v politice má nějakou negativní minulost, a neposkvrněného člověka by se nahoru dosadit nepodařilo. Nejsem úplným příznivcem SPD, vyjadřování jejich názorů a projevy mi leckdy přijdou dost na sílu, agresivně pojaté, ale názorově se nejvíce shoduji s Baštou. Babiše si jako prezidenta představit nedokážu a zbytek nekomentuji, zas takovou sílu nemají. Asi ani ten Bašta, já vím, ale opravdu s jeho názory a postoji hodně souhlasím. Přijde mi jako nejmenší zlo. Vše ale ukáže čas.

Jiří Bohumil

Jiný, který

Já bych to formuloval dle Šípa na Všechnopárty : „Ať je tam Petr, nebo Pavel, tak je to úplně jedno“. A já k tomu dodám. Z mého hlediska, mezi současnými kandidáty, není jedinný, který by odpovídal mým „požadavkům“ a přitom měl reálnou šanci na zvolení. A tak v mnoha případech, i z mého okolí, pokud lidé půjdou vůbec k volbám, zase to bude volba menšího zla. A že to možná nebude nakonec i „košer“, je docela možné. Takže zase platí ta první věta.

Darcy

Jiný, který

určite ne tu čaputovskou beznaděj 😂

ecpedicelove

P. Pavel

Jiří Bohumil

Ametyst, ono vědí moc dobře co občany zajímá, ale je jim tu úplně (že jsem tak sprostý) u prd.le. Sledují, jako většina současných politiků, na všech úrovních, pouze vlastní prospěch. A pro ten jsou schopni udělat kdykoliv, cokoliv a pro kohokoliv. A podle toho to taky dnes tak u nás vypadá. Slušní a morálně pevní lidé, opravdové osobnosti, se do politiky většinou nedají a pokud ano, tak je politický systém a ostatní „převálcuje "a odstraní, případně jim to znechutí a oni odejdou raděli sami. Takto to bylo s mnoha takovými, kteří šli do parlamentu, z idealismu, v počátku "devadesátek“ a jak nakonec většinou skončili. Ale to byla vyjímečná doba.
Je to podstatně jiné, něž když byli poslanci odměňováni za účast na zasedáních pouze „refundací“ své mzdy. Sice měli i tehdy určité výhody, ale jejich možnosti a zisky byly nepoměrně menší. Ale že by byli mezi nimi, i tehdy, většinou osobnosti kvalitní, tak to také pravdou není. 🙂

EKSOT123

Jiří Bohumil, samozřejmě, že jako většinou není koho volit. Ale oba víme, že volit menší zlo někdy v důsledku znamená obrovský rozdíl. Zeman myslím tenkrát byl taky ten případ, ve smyslu, že to tenkrát dopadlo relativně dobře. Takže myslím, že stojí za to, si s tím dát trochu práce a udělat si analýzu postojů kandidátů. Ačkoliv to stejně na výsledek voleb nebude mít vliv. Potom zbývá jen se modlit za toho kdo byl zvolen.

Ametyst

Drahý Zjentku, kdo chce a zajímá se, ten najde. Každému stačí zadat klíčová slova na internetu (YT) a zjistit si názory kandidátů v přímé řeči. Zde Nerudová na konci roku 2021 v zábavné show https://www.y­outube.com/wat­ch?v=EoPfNIQe_hI P.S. I debata pod videem stojí za přečtení.:-))
Hilšer, neštěstí: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=O78yhXayz­mk

Ametyst

Teď čtu titulek: “Piráti podporují Nerudovou a Pavla”. Praha byla 4 roky pirátská, a jak to tam vypadalo! Až tak, že tam vzniklo politické hnutí Motoristé sobě.

plebs

Ametyst klídek generál objevil standartu a neřekne policii kde se nachází poněvadž kupčit se zloději kteří kradou na Hradě poté případně od nich převzít odcizenou věc a dát jí zpět na Hrad to je vysoká kvalita na tento trik by těžko přišel i Kájínek nebo Frantík Procházka.

plebs

Zjentek jedině generál umí kupčit, když se dostane na Hrad zajistí vrácení standarty / je tajně schovaná u opozice proti hradnímu / poněvadž papaláši nebyli schopni nechat ukutat novou, ale má to podmínku nesmí vyhrát Andrejko.
Dámy jsou nadšeni puber´táci jak by smet a je zde velká naděje pokud na př. Evropu ovládl Islám tak se budou opět přehazovat kabáty.