Stilinski24

Myslím, že bychom to měli řešit v místě problému.

Kepler

Myslím, že bychom měli přijmout migranty, ale ...

Teď, v době pandemie rozhodně ne. Později by měla probíhat přísná kontrola jak z hlediska rizika infiltrace radikálních islamistů (nejraději rovnou popravit), tak z hlediska přínosu pro naše hospodářství, kdyby náhodou zase nastal nedostatek pracovních sil. I ti Ukrajinci by měli něco umět.

elkon

Myslím, že bychom neměli přijímout migranty, ale ...

Ale koordinovaně se snažit s dalšími státy o případnou pomoc v místě. Je nesmysl tahat do Evropy lidi s jinou mentalitou, kulturou a nebezpečným náboženstvím, kteří si myslí, že se nebudou přizpůsobovat místnímu prostředí a z nás udělají své otroky.

Pepa25

Myslím, že bychom měli přijmout určité množství migrantů.

Migrace je a byla – ekonomická i uprchlická. V ekonomické bychom si měli pečlivě vybírat, koho přijmeme a případně dělat pobídky pro vzdělané lidi. V humanitárních případech je potřeba hlavně pomáhat co nejblíže, protože většina uprchlíků skončí v nejbližším uprchlickém táboře od domova …

Lgee

Myslím, že bychom neměli přijímout migranty, ale ...

Co ale? Napsal bych co s nimi dělat ale to už bych měl klepeta..

CTTON

Myslím, že bychom neměli přijímout migranty, ale ...

Pomáhat ostatním státům aby uprchlíky brát nemusely.