zjentek

Kterou zemi pro svůj nový start si vybrat, pokud tělo i mysl ovládá nepřekonatelný odpor k EU?

„Nabírá“ někdo „civilizovaný“? Kdo? A pokud ano, jaké jsou šance, pokud bude argumentovat neskrývaným odporem k EU?

(A platí, že člověk už třeba není nejmladší a taky si nevybíral, zda se chce či nechce podílet na nějakých RVHP či EU. Prostě byl hozen, ale plavat nechce.)

Nejlepší odpověď
dudu

Pro Tebe a podobné exoty jednoznačně doporučuji Severní Koreu. Nezapomeň se nechat očkovat.

Další odpovědi
Postmaster

Kanada

paul1

Nějaké severské krajiny, protože globální oteplování bude pokračovat, tání ledovců a stoupání hladiny oceánů a moří bude pokračovat, oblasti náchylné na lesní požáry budou ještě více ohroženy, výkyvy počasí budou pokračovat a zhoršovat se.
V pondělí vydal Mezinárodní panel pro změnu klimatu (IPCC) první část své zprávy o stavu Země.
Zdroj: https://www.li­dovky.cz/nazo­ry/oteplovani-se-nevyhneme-snaha-zastavit-vypousteni-oxidu-uhliciteho-je-odsouzena-k-nezdaru.A210812_013­254_ln_nazory_tmr?zdroj­=top.
Ta EU není tak špatná a v budoucnosti bude zapotřebí navzájem si pomáhat. A k tomu takovýto svazek může být pro členské země užitečný.

Kelt

Vždycky platilo, že sousedova tráva je zelenější. Podívej se na výhody a nevýhody tady a tam. Co získáš a co ztratíš? Ale za peníze je možné vše. Třeba Emma pomůže. Zkus Vatikán,

Reezo

Určitě Čína, Indie,

elkon

Pokud máš miliony, které jsi vyhrál v tenisu, golfu, nebo jinak, tak můžeš vyrazit. Pak je to jedno. Český průměrný důchod ti nepostačí.

Ametyst

Velká Británie.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Dudu, tak TVOU odpověď jsem si LOGICKY MUSEL NECHAT až na samotný závěr, ako taký bombónik. Ty mi fakt šmakuješ ty pecenku!

dudu

Milý příteli. Moje paměť /dosud sloužící/ sahá až do roku 1953, takže mohu porovnávat minulý a dnešní život. Remcej si jak chceš, ale denně si potvrzuji, že pracovití lidé dnes žijí spokojeně a v hojnosti. Proto mě Tebou formulovaná moudra a dotazy popuzují.

zjentek

I tato relativně krátká doba je dostiu dlouhá k tomu pochopit, jaký je rozdíl mezi pracovitostí a vyděláváním peněz. Pevně věřím, žes to během ní pochopil i ty, i když vše je už vlastně pryč. Pokud ano, velcome in real life. Tohle není žádný konstrukt vyděláváním, ani nic podobnýho, kde se i fyzicky neschopný nýmand cítí pevný v kramflecích. Bo je to reálný život, jakkoli to bude formulováno. Kdo ochutná, zastydí se, ale později NECHCE PŘESTAT!

dudu

Asi jsem „momentálně opožděn“, neboť nějak nerozumím co vlastnně chce básník říci.
Zatím se mně to jeví jako protimluv.

zjentek

To nic, netrap se tím, to je v naprostém pořádku. Mě tohle nijak nepřekvapuje. Jde o způsob chápání. Nejprve ho člověk musí změnit, chce- li změnit celý svět. Jak chápe, tak se taky vyjadřuje a jeho prostředí se přizpůsobuje, jde to s ním. Nechce- li měnit nic a vše mu vyhovuje tak, jak je, měl by podle toho i chápat. Což je v pořádku – rozuměj všemu po svým.

Ametyst

Paul1: Mám dvě otázky: Oteplilo se už na nejstudenějším místě na Zemi, v Ojmjakonu? Stoupla hladina moře v Holandsku?

Pepa25

Odpovím za Paula1, že jsem vám na stejnou otázku už odpověděl https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-pravdive-tvrzeni-v-klause-ze-lidska-cinnost-neprispiva-ke-klimatickym-zmenam ale odpověď jste ignorovala, protože se vám nelíbí. Nepochybuju, že ji budete ignorovat znovu 🙂

zjentek

(; (;

Arne1

Afghanistan. Rusko.