seraphico

Které suroviny si dáváte na langoše?

Pro inspiraci by mě zajímalo, které suroviny si dáváte na langoše. Klasika je kečup, česnek a sýr, ale zkusili jste i něco originálnějšího? Co byste doporučili?

Nejlepší odpověď
dust8

Znám jen tu kombinaci co píšeš, ale zajímají mě další odpovědi. Ještě pamatuji stánek kde je prodávaly. Dnes se po tom slehla zem.

Další odpovědi
quentos

Mně stačí česnek a sýr, ten kečup vynechávám. Jednou jsem nestih prodejce zadržet, než mi naň prd tatarku, a střeva mi to pak dala sežrat.

Smack

Namazat topinkovou pomazankou nebo cesnekovou pomazankou.

iceT

Na langoše si dávám česnek, majonézu a sýr. Tatarku ne, tu nemám ráda.
Ale mám je ráda i na sladko, s povidly a kysanou smetanou.

paul1

Jenom česnek rozmačkaný se solí

elkon

Žádné, protože langoše nejím.

Schluker

Davam treba i zakysanou smetanu s cesnekem. Jinak klasicky kecup sejra a cesnek.

nyjono

Krom klasiky jsme kdysi kupovali na sladko. S Grankem a šlehačkou.
Těsto má neutrální chť, takže je jedno, co se na něj dá.

Emefej

Kde jsi vzal, že klasika je kečup, česnek a sýr?
Maďarská klasika je:
a. česnek, sýr a zakysaná smetana
b. opečená slanina a zakysaná smetana
c. na sladko

nyjono

Emefej, on ale nejspíš myslel českou klasiku 😁 😁

Emefej

Aha, něco jako je klasická česká pica?