zjentek

Kolikrát měsíčně/týdně/denně je dobrý přejet jen tak mopem podlahu, aby doma bylo furt čisto?

Poprosím aby se odpovědi zřekly ženy s kompulzí a jiné poruchy.

Odpovědi
cappuccino

Nejspis to zalezi na tom, kolik v domacnosti zije lidi a ev. i zvirat. Jsou rodiny, kde se luxuje nebo vytira denne!
Ja uklizim nerada, tudiz jsem si stanovila jeden den v tydnu, kdy delam tzv. sanitarni den. Pro ulehceni prace jsem si poridila tycovy vysavac, ktery stoji v koute a je kdykoliv pri ruce. Navic je vybaeny LEDkovym svetlem, takze mi ukaze vic prachu, nez si myslim, ze tam je:)
Podobny system mam na zalevani kvetin. Abych nezapominala, mam jeden den v tydnu, kdy se jim kratce venuji. Funguje to!

Jana89

Mám doma dvě děti a psa, takže u nás se musí vysávat denně. Podlahu vytírám 2× týdně ve středu a v sobotu. Můj největší pomocník na vysávání a mopování je robotický vysavač, který mohu ovládat přes aplikaci v mobilu. Takže když jdeme ven na procházku, tak ho zapnu a vysává nebo i vytírá podlahu. Objevila jsem ho přes inzerát na https://domac­nost.biginzer­ce.cz/.