dgfdgf

Kolik je bezpečnostních organizací jako je Policie ČR, FBI, KGB, Interpol a Navy SEALs? Vyjmenute mi prosim nějaký.

Nebo nevíte kde bych si je mohl zjistit?

Odpovědi
annas

Najdete v odkazu podle zemí – vymáhání práva v širším slova smyslu.

Nepočítala jsem, uvidíte sám, až si projdete stránky.

Existuje celkový přehled, navíc když si kliknete až dole do modrého rámečku, najdete jednotlivé země podle světadílů.

Např. ČR

PČR, Hasičský záchranný sbor, Celní správa, Vězeňská služba, Generální inspekce bezpečnostních sborů, BIS, Úřad pro zahraniční styky a informace.
aktualizované v lednu 2016

Polsko
Policja (policie)
Straż Graniczna (SG) ( pohraniční stráž ), mají také pobřežní hlídka oddělení.
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW) – kontrarozvědka agentura pro vnitřní bezpečnost úkoly
Żandarmeria Wojskowa (zw) ( vojenská policie , armáda probošt )
Centralne Biuro Antykorupcyjne (CBA) – vymáhání práva agentura navržen tak, aby v boji proti korupci
Prokuratura – Polský prokurátor kancelář (vrchní část Prokuratura je Prokuratura Generalna )
Służba Celná – polské celní + Ostatní donucovací a bezpečnostní agentury

Celková stránka editovaná v říjnu 2016

Rozdělení podle zemí Afrika, Asie, Evropa, Severní Amerika, Oceánie a Jižní Amerika

https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Law_enforce­ment_by_country