IvkaH

Koho byste mi doporučili na výrobu svatebního oznámení?

Odpovědi
Dochy

My jsme si jej udělali sami. Ale strávili jsme tím docela dost času. Zato máme jistotu, že podobné nikdo v okolí neměl 😉

Justin1

Taky jsme si ho navrhli sami a potom jsme si ho u firmy nabízející tisk nechali vytisknout na kartičky ze silnějšího kvalitního papíru.

majki636

My jsme si nechávali dělat oznámení tady přes ten eshop www.svatbomilka.cz Vzhledem k tomu, že jsme měli svatbu v lese, tak jsme chtěli i tématické svatební oznámení a chtěli jsme ho mít na dřevě, což se povedlo :)

PetaKo

Svatbomilku můžu také doporučit. Měli jsme od nich jak svatební oznámení, tak doplňky jako cedulky na stůl, uvítací cedule apod.

IvkaH

Jaké oznámení jste od nich měly ? Klasické papírové ?

Vercule

Je ta výroba podmíněna nějakým nejnižším počtem kusů nebo ne ? :)

majki636

My jsme si nechávali dělat oznámení na dřevě, stejně tak jako všechny ostatní doplňky co nám svatbomilka dělala, tak jsem volili v dřevěném designu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Katze

Příspěvek smazán administrátorem.