Hufnágl

Když vám někdo nabídne čaj nebo kávu, co si vyberete a proč?

Odpovědi
Kepler

Většinou s díky odmítnu. Mně stačí jedna ranní káva denně a čaj moc nepiju. Něco ovocného prohnaného trubkama neodmítnu nikdy a zvolám „maršál Malinovskij!“ 🙂

Drap

Záleží na příležitosti a na denní době. Takže volba může být jak čaj , tak káva.

Lurius

Kávu piji jen pokud potřebuji povzbuzení a dobrý čaj si radši vychutnám o samotě, ale ovocné nečaje s ibiškem si rád dám kdykoliv

Kelt

Ani nevím. Když se zpětně ohlížím a pátrám, co jsem si v určité situaci vybral, tak mi vychází obojí.

ElonMusk

Kávu nepiju, čaj neodmítnu. V zimě není nic lepšího na zahřátí, v létě jej lze udělat ledový. Ideálně z celých čajových lístků, ale to není každý den.

elkon

Podle momentální chuti.

jepik

Čaj kávu nepiji

quentos

Jako Drap, záleží na chuti a na denní době. Obecně jsem spíš na kávu.

jepiki: „čaj kávu nepiji“ – z toho není vůbec jasné, co si vybereš a co piješ. Čárky fakt nejsou pro srandu králikům.

anonym

Vyberu si čaj. Cítím se po něm dobře, pestrý výběr a taky nejsem kafeman :)

Ametyst

Rozhodně čaj, jakýkoliv. I doma ráda experimentuji s novými čaji a chutěmi, klidně se nechám překvapit. Zatím u mě vede černý čaj s čerstvými mátovými lístky.

Hufnágl

Kepler
Maršál Malinovski se zvolá u pití vodky!