Kuf32e

Kdo všechno by mohl odebrat majetek státu?

Pokud by mělo OSN podezření že stát dotuje terorismus tak by mohlo takovému státu vzít veškeré peníze?

Pokud by většina rozhodla o takové zněně a ziskala by takove pravomoce tak by to.tomu statu pak ale vzit mohly ne?

Nejlepší odpověď
Gonfaloniér

Už zase…?

Další odpovědi
Drap

Ne nemohlo. OSN nemá takové pravomoci. Státu nemůže odebrat nikdo majetek. Umí to jen zloději, tuneláři a podvodníci. Podívej se do sněmovny a do senátu a prohlížej si ty, kteří tam sedí už dlouho. A minimálně polovina jsou ti, kteří to dokázali a majetek státu odebrali. Většinou dokonce i v mezích zákona.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

… už je to tu zase ono téma ??? otázka hodna mateřský školy >>> sebrat majek státu, když zlobí (a vrátit na konci školního roku) …