jirka F

Kdo furt odstraňuje otázky uživateli Prostě já…?

To je k vzteku, člověk tam vloží odpověď a za chvíli je otázka pryč.

Nejlepší odpověď
annas

Víte dobře, že vaše otázka je zbytečná,.

  1. Neuvedl jste znění í otázek. Není možné je posoudit, i když na našem hodnocení nezáleží, rozhodne a smaže admin.
  2. Jste zde už dost dlouho, proto víte, že se těžko něco dovíte, zpravidla jde Jen o nepodložené domněnky.

Samozřejmě občas to naštve, když napíši dlouhou odpověď a otázka zmizí. Stalo se mně to nedávno asi u 2 otázek. Zpětně si uvědomím, čím asi otázka porušovala pravidla. Někdy ani nepřijdu na to, že otázka zmizela.

Stručné odpovědí nevkládám ani neřeším.

Byly pro vás otázky tak důležité?

Další odpovědi
quentos

Zřejmě někdo, kdo na rozdíl od tohoto uživatele zná zdejší kodex a řídí se jím.

zjentek

Uživatel Prostě já… je RODU ŽENSKÉHO, čili s největší pravděpodobností se zde jedná o DISKRIMINACI MEZI POHLAVÍMI a SEXISMUS!

Prostě já...

To by mě také zajímalo. Dnes jsem položila 2 otázky a obě byli nahlášeny k posouzení administrátovi serveru, který je smazal.

Drap

V neděli vždy jezdím od rána cvičit se psem

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.