Henika

Kde se dá koupit nejlevnější dlažba

Nejlepší odpověď
mojitek

tak zřejmě jste chtěla napsat asi toto : „DOBR7 DEN, mám jeden dotaz-kde se dá poblíž města xy koupit nejlevnější dlažba..třeba do mého bytu kuchyně? Předem díky za odpověď.....“ asi tak nějak?

Další odpovědi
gecco

To vím úúúúplně přesně…
V tý prodejně vedle nádraží…
:-O
Jaká dlažba, kolik???
A pojedeš si pro ni z Lanžhota to Děčína a nebo ji potřebuješ koupit ´kousek´ blíž??? – a pokud „blíž“ – tak blíž asi tak čemu???
:-O
___
Jestli ti jde o 3 sqm slinuté, tak co nejblíž, protože místními rozdíly (nenatrefíš-li např. na likvidaci prodejny) ušetříš tak max. 30 Kč na sqm – a to se ti nevyplatí ani pěšky obcházet.
A jestli ti jde naopak o 30000 sqm mozajky, kontaktuj přímo výrobce – cenu jako on ti žádný prodejce při takovém odběru nenabídne…
;-D

Petrovskalui

Mě by třeba zajímalo ne kde koupit nejlevnější dlažbu, ale kde koupit kvalitní dlažbu, která i dlouho vydrží to mi můžete poradit?

Renikled

Přesně, každý se dívá jen po ceně, ale dlažba ta se přeci jen kupuje na nějaký ten čas nebo ne? Člověk prostě chce, aby mu to vydrželo co nejdéle. Proto jsem kupoval dlažbu jen z přírodního mramoru. Podařilo se mi vybrat moc pěknou dlažbu od piedra .cz Opravdu pěkná a taky za pěknou cenu.

petrdostal

Tak to samozřejmě záleží na tom, k jakému účelu tu dlažbu chcete. Třeba venkovní dlažba bude logicky dražší, než ta pro použití uvnitř. Pokud ale chcete tip na konkrétní obchod, tak mohu doporučit třeba tento: https://www.obklady-viko.cz/ Sám jsem tam minulý rok kupoval venkovní dlažbu a nevyšlo mě to nijak draho.