_136

Kde mohu bezplatně stahovat filmy v italštině a španělštině a portugalštině?

Díky

Odpovědi
elkon

Třeba z televizních stanic, které v tom jazyce vysílají. Jistě mají podobné internetové archivy, jako některé TV stanice u nás.

Schluker

Treba na nejznamejsim ceskem filehostingovem serveru. Nebo lze vyuzit nejakou PoD sluzbu a nahravat si behem prehravani obrazovku. Torrenty bych spis vyloucil, tam se dostavame do potencialne nelegalni oblasti.

Michaela66

Nejsnazší a nejefektivnější způsob je stahovat filmy přes torrenty. Tak získáte největší výběr filmů, ve zvolené kvalitě a bezplatně. Doporučuji servery rarbggo.org, 1337×.to, případně tradiční PirateBay, ačkoliv osobně spíše používám rarbg. Jazyk filmu je buďto uveden v názvu torrentu, nebo se jedná o multi-language verzi, což bude také uvedené v názvu torrentu. V případě multi-lang verze doporučuji film spustit ve VLC přehrávači a v nastavení vybrat příslušnou jazykovou verzi.
Stahování torrentů je zcela legální (důkazem budiž fakt, že federální vláda USA zmrazí denně stovky nelegálních serverů, ale nejnavštěvovanější americké torrent servery vesele fungují dál – není důvod proč by ne, nic neporušují). Doporučuji stahovat přes program uTorrent (lze zakoupit uTorrent PRO verzi, což opět svědčí o legálnosti torrentů, ale kupovat PRO verzi je zhola zbytečné). Jediný problém je přítomnost virů v torrentech. V torrentech filmů však viry zpravidla nebývají, a pokud stahujete torrent, který má tisíce seedů (stahuje jej hodně lidí) a je nahrán od ověřeného uživatele, pak je v zásadě 0 % šance chytit vir.
Také bych se vyhnula různým Video on Demand (VoD) službám jako Netflix, HBO GO, Amazon Prime, případně archivům od O2 apod. Takové služby nabízejí velmi omezenou nabídku filmů, zpravidla každá služba nabízí něco jiného a zpravidla nenabízí možnost offline přehrávání, takže pokud chcete přehrát 1080p video na nestabilním připojení, tak jej prostě nepřehrajete, i když jste si zaplatili.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Schluker

Michaela66: nojo, servery obvykle nic neporusuji, ale problem (alespon v CR) nastava, kdyz pri stahovani filmu uzivatel zaroven tento sdili. Sdileni neni legalni a bez nej to tak uplne untirrentu nejde..