Lgee

Kde koupit přáníčko se specifickým jménem a textem bez nutnosti psát?

Odpovědi
quentos

V papírnictví.

paul1

Mají je na každé poště.

da ny

S textem jsou přáníček spousty.
S konkrétním jménem, jsem nikdy, v papírnictví, novinových stáncích nebo na poště, žádná neobjevila. Výrobci dělají neutrální, pro každého. Prodejce by nenakoupil, aby čekal, jestli a které jméno, půjde na odbyt.
Nechte si vytisknout i dle vlastního návrhu v nějakém kopírovacím centru. Případně objednejte, prostřednictvím internetu tam, kde tisknou i svatební přání, napíší Vám tam jméno, jaké chcete. Na papír, tužku, propisovačku, lžičku atp.

da ny

Jediné přáních či pohlednicích, se snadno dalo sehnat se jménem Josef ?D