Lukas27

Kam investovat v roce 2020?

Odpovědi
Emefej

Jako každý rok – do zbrojního průmyslu.

Rokio

např. do ropy, do akcií velkých firem (ideálně nadnárodních firem) a během krize by měly klesat i ceny nemovitostí

Pokud jde o konkrétní sektory, tak doporučuji vodu a potraviny. Ty budou čím dál více nedostatkovým zbožím. Nenakupuj je však přímo jako investici.

Mc Merkurion

… do zemědělství, žrát se bude vždycky, i kdyby války nebyly …

rychlons

Tento systém jde do kytek a tak nejlepší investicí je zaplatit si kurz přežití

Pepa25

Diverzifikovat = prostředky k investování rozdělit na víc menší investic.