Reganois

Jste přesvědčeni, že vaše názory a postoje jsou vyslyšeny a zastupovány?

Nebo naopak máte pocit, že vaše názory volení zástupci a společnost nereflektují?

Nejlepší odpověď
zjentek

Názory jsou jako prdel – každý má jenom jeden. Kdyby byly všechny vyslyšeny, kam by to vedlo?

Sedím doma a držím pysk. Tím společnosti prospěju nejvíce. A život je kraťoulinký a čas běží rychle, takže… jasný? (;

Další odpovědi
Pepa25

Nejsem žádný extrémista (žádným směrem), spíš střední proud, takže ano, mé názory jsou zastupovány, bohužel občas asi slabým hlasem (když vidím, co vše Parlamentem projde …)

dudu

Život mně dokázal, moje názory mají význam a sílu, které popisuje rčení o vytí psa na Měsíc.

L.G.

V minimálním rozsahu snad, tomu lze předejít dostatečnou zásobou cash, pak jste pro okolí kámen mudrců napříč všemi obory🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Reganois

zjentek: jasný ;)